O kursie

Często zadawane pytania

Na jakiej platformie odbywają się zajęcia?
Korzystamy z rozszerzonej wersji Google Meet. Jeżeli grupa tak ustali z lektorem, to nie widzimy przeszkód, by korzystać z innej platformy. Mamy grupy, które zdecydowały, że będą korzystać ze Skype, bo tak im wygodniej.

Jak długo trwa kurs?
Staramy się, by każdy kurs miał około 40 lekcji.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?
Tak. Umowa jest zabezpieczeniem dla obu stron – zarówno dla Państwa, jak i dla nas. Jest też podstawą do ewentualnej reklamacji.

Czy dostaniemy materiały?
Tak, lektorzy prześlą przed lub po zajęciach wszystkie potrzebne materiały.

Jak się zalogować na zajęcia?
W przypadku Google Meet wystarczy mieć konto na G-mailu. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymują link do spotkania. Trzeba kliknąć w ten link, a następnie w opcję „dołącz do spotkania”. Zazwyczaj do końca kursu grupy korzystają już z tego samego linku za każdym razem, jeżeli jest inny, to lektor przesyła go Państwu mailem.

Kto uczy?
Zapraszamy do zakładki „O nas”, gdzie znajdą Państwo informacje nt. naszych lektorów.

Czy muszę kupić podręcznik?
To kwestia, którą Słuchacze ustalają z lektorem, jednak nikogo nie zmuszamy do zakupu podręczników. Nasi lektorzy mają własne materiały.

Jak wyglądają płatności?
Jest to zawsze rozpisane w harmonogramie. Preferujemy płatności z góry bądź w dwóch ratach. Płatności należy dokonywać na polskie konto – rachunek podany jest zawsze u dołu faktury, którą otrzymają od nas Państwo przed zbliżającym się terminem płatności. Prosimy o niezaokrąglanie wpłat z faktur – jeżeli na rachunku widnieje kwota 127,50, to prosimy o wpłatę w takiej wysokości, a nie np. 128,00 zł, ponieważ kwoty przelewów muszą się zgadzać z kwotami na fakturach. Bardzo prosimy też o uwzględnianie w kwocie dokonywanego przelewu ewentualnych potrąceń, jakich dokonuje bank (tzn., jeżeli faktura jest na kwotę 100,00 zł, a bank wymusza płatność dzieloną – shared payment – po 15 zł od każdej strony – to należy doliczyć 15 zł do kwoty faktury, tak byśmy otrzymali ostatecznie od Państwa kwotę zgodną z tym, co widnieje na fakturze).

%d blogerów lubi to: